Про нас

Про нас

Компанія ТОВ Систем Інвест 2015 почала свою діяльність в 2015 році в якості представника в Україні заводу, що займається виробництвом сендвіч-панелей ТОВ «РБУ Систем Інвест» в Республіці Білорусь, місті Брест. Співробітники підприємства не тільки реалізують і просувають сендвіч-панелі РБУ – доступна і інша продукція. Команда має солідний досвід створення огороджувальних конструкцій, завжди демонструє свої найкращі досягнення клієнтам і партнерам, а найголовніше – активно формує комплексні пропозиції з різними технічними рішеннями, що дозволяють професійно і ефективно реалізовувати проекти.

Наше ключове завдання полягає в постачанні високоякісних матеріалів, спрямованих на вирішення виробничих завдань, економію фінансів в процесі будівництва.

 

Що ми пропонуємо?

Своїм клієнтам ми пропонуємо наступне:

  • Стінові та покрівельні сендвіч-панелі від «РБУ Систем Інвест». Це основна продукція компанії. Йдеться про високотехнологічні будматеріали нового покоління, що мають прекрасні тепло- і звукоізоляційні, антикорозійні властивості.

 

  • Профільовану продукцію. Можлива поставка по території України товарів для реалізації самих різних проектів. Фахівці допоможуть підібрати і розробити технічні рішення. Для покупки є кілька варіантів металопрофілю, зокрема: стінові та покрівельні профнастили, металочерепиця і так далі.

 

  • Супутні ізоляційні і кріпильні товари за типом шурупів, цвяхів, болтів, кріплень і з’єднань для виробів з дерева.

 

  • Системи димовидалення. Їх основне призначення полягає у швидкій евакуації людей з будівлі та забезпеченні незадимлюваності об’єкта.

 

  • Конструкції деформаційних швів. Досить-таки важлива частина, що служить основою створення бетонних підлог. У великих об’єктах (на вокзалах, в аеропортах, логістичних спорудах) підлога регулярно піддається солідним навантаженням. Вона може легко пошкодитися. Щоб уникнути подібного, в стягуванні прокладаються деформаційні захисні шви.

 

Гарантія співпраці з професіоналами

Абсолютно всі товари, які виробляють і реалізують співробітники нашої компанії, на сто відсотків відповідають європейським і вітчизняним нормам. У нас є дозвільна документація на продукцію – вона в обов’язковому порядку супроводжується довгостроковою гарантією.

Співробітники «Систем Інвест» вже давно зарекомендували себе як кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в європейських компаніях. Менеджери підприємства постійно виступають на конференціях і являють собою експертів робочих груп і комітетів.

Ми добровільно беремо участь в обговоренні технічних рішень, аргументуємо і порівнюємо найрізноманітніші варіанти, консультуємо і допомагаємо розробити проекти та технічні рішення, привносимо на український ринок безліч європейських новинок і технологій, щоб наша країна була більш красивою і сучасною.