Стінові сендвіч панелі

Металічні тришарові стінові сендвіч панелі зі спеціальним мінераловатним утеплювачем виробництва компанії ТОВ «РБУ Систем Інвест» (Республіка Білорусь) – ідеальне рішення при будівництві стін виробничих та торгових будівель. Компанія виробник один з лідерів галузі, має авторитет серед ділових партнерів і клієнтів, про що свідчать численні відгуки.

Картинка стеновая сэндвич-панель

Сендвіч панель

Технічні характеристики і особливості стінових сендвіч панелей

Теплоізоляційні стінові сендвіч панелі – будівельні матеріали, конструкція яких складається з двох зовнішніх профільованих металевих листів, що з’єднуються між собою двокомпонентним поліуретановим клеєм. Всередині є спеціальний ізолюючий шар, що забезпечує відмінні технічні характеристики – це мінеральна базальтова вата, яка покращує теплоізоляційні властивості стінової конструкції, приміщення не вимагає великих ресурсів для обігріву.

Пропонуємо Вам використовувати панелі для стін. Товщина стінових панелей коливається від 50 до 300 мм, монтажна ширина від 1170 до 1190 мм. Маса панелі залежить від товщини і становить від 13,81 до 40,6 кг / кв.м.

Вся пропонована нами продукція має клас пожежної небезпеки панелей = К0, що свідчить про неможливість загоряння. Це означає, що конструкція з таких панелей не горить & nbsp; і відноситься до класу «пожежобезпечні».

Пропонуємо ознайомитися каталог стінових панелей: фото, ціни, схеми, таблиці з технічними параметрами і характеристиками.

  • Ви можете купити стінові панелі типу сендвіч з гладким і звичайним профілем, у вигляді мікрохвилі.
  • Можливі різні варіанти профілювання стінових сендвіч панелей. У продажу є конструкції панелей різної товщини, ширини, довжини.

Основні типи профілювання:

Тип профилирования гладкий (сэндвич панель)

Профіль гладкий “Р”

Тип профилирования микроволна (стеновая сэндвич панель)

Профіль мікрохвиля «V»

Тип профилирования стандарт (сэндвич-панель)

Профіль стандарт «S»

Можливі варіанти профілювання стінових

Таблица вариантов профилирования стеновых сэндвич панелей

Варіанти профілювання стінових

Види з’єднання панелей і тех. характеристики

Характеристик соединения стеновой сэндвич-панели

Характеристики стінових панелей  ПС 1190 – М  (замок Z-Lock)

Соединение замка Z-lock (стеновая сэндвич-панель)

Характеристики стінових панелей  ПС 1170 – М (замок Secret Fix)

Значение основных показателей стеновых сэндвич-панелей Secret-Fix

Характеристики стінових панелей ПС 1170 – М (замок Secret Fix)

Сендвіч панелі білоруського виробництва можуть використовуватися для вертикального і горизонтального монтажу будівель і споруд. Вони ідеально підходять для зведення промислових і житлових будівель в умовах підвищеної вологості, а також в районах з високим рівнем показників сейсмічності 7-9 балів.

До основних переваг цих будівельних матеріалів можна віднести легкий монтаж, довговічність і економічність, стійкість панелей стінових до корозії і екологічність. Оздоблення стіновими панелями здійснюється швидко і не вимагає спеціальних знань, досить консультації фахівця. Будинки з сендвіч панелей виходять стильними та міцними. Сама по собі конструкція легше інших стінових матеріалів, наприклад, цегли.

Ви можете замовити і купити панель для стін, а співробітники нашої компанії проконсультують по монтажу, дадуть відповідь на всі ваші запитання. Вся продукція сертифікована, крім цього, замовляючи наявний на сайті товар через інтернет, ви отримуєте можливість вивчити всі необхідні характеристики, зробити попередній розрахунок і оцінити вартість, а якщо виникнуть питання – з радістю на них відповімо.