Сендвіч панелі – виробництво та продаж

 

 

Компанія ТОВ «Систем Інвест-2015» – офіційний представник в Києві, Україні виробника сендвіч панелей ООО «РБУ Систем Інвест» (Республіка Білорусь).

Наша ціль — поставка висококласних будматеріалів, що дозволяють вирішувати виробничі завдання, економити кошти під час будівництва великих виробничих, громадських, торгових, розважальних, соціальних, житлових   будівель.

Виробництво сендвіч панелей вважається екологічно чистим, а значить і готові будматеріали не завдають шкоди людям і навколишньому середовищу. Компанія ТОВ «РБУ Систем Інвест», виробник сендвіч панелей європейської якості довірила нам продаж своєї продукції на території України, так як впевнена в їх екологічної безпеки і ми цінуємо їхню довіру.

У штаті нашої компанії кваліфіковані співробітники, що мають великий досвід роботи на вітчизняному ринку огороджувальних конструкцій, покрівельних, стінових матеріалів. Допоможемо підібрати бюджетний варіант для вирішення поставлених перед вами завдань. Тепер ви знаєте, де купити сендвіч панелі від прямого постачальника і надійного ділового партнера.

Переваги співпраці:

  • Є офіційним представником білоруської компанії, а значить, маємо можливість укладати договори на постачання сендвіч панелей для реалізації Ваших проектів.
  • Цінуємо довірчі відносини з клієнтами і діловими партнерами, дотримуємося терміни, консультуємо з усіх необхідних питань.
  • Що постачаються підприємством на ринок будматеріалів сендвіч панелі широко використовуються при будівництві швидко монтуються, їх стін і дахів. Завдяки тришарової структурі і високих показників стійкості до кліматичних показниками сендвіч панелі успішно використовуються в промислово – цивільному будівництві.
  • Можете розраховувати на надання послуг не тільки на вибір і постачання панелей типу сендвіч, а й консультації фахівців нашої компанії з питань, пов’язаних зі спорудженням огороджувальних конструкцій, надаємо консультаційні послуги жителям Києва, Київської області і України.

Щоб оформити покупку сендвіч панелей в Києві з доставкою по Україні, вам необхідно залишити заявку або подзвонити за телефонами, вказаними на сайті. Уточнити потрібний вид продукції, її кількість, контакти, адреса доставки і дані перевізника.

Якщо вам необхідна консультація або хочете замовити, купити сендвіч панелі в Києві або з доставкою по Україні, телефонуйте.


Наші Об’єкти


Наші Партнери