Профнастил стіновий

Ремонт, утеплення і облицювання фасадів

Компанія «ТОВ Систем Інвест-2015» є регіональним представником відразу декількох світових виробника якісного профнастилу. Пропонуємо стіновий профнастил, а також в асортименті представлений несе (конструкційний) лист, інша продукція спецпризначення.

Проект из стенового профнастила фото.

Профнастил для будинку користується попитом серед жителів Києва, області, інших регіонів України. Він незамінний для пристрою покрівлі, монтажу фасаду, споруди огорож. Можете купити стіновий профнастил для облаштування складських і торгових приміщень. Пропонуємо стіновий профлист в асортименті. Він використовується для швидкої облицювання сучасних фасадів житлових будівель, промислових будівель. Можлива поставка спеціальних конструкцій, що складаються з профілів опорних стовпів для вирівнювання площин.

 

Стеновой профнастил фото

Металопрофіль для стін застосовується при будівництві та ремонті фасадів будівель. Пропонуємо з доставкою купити фасадні декоративні профнастили, що володіють відмінними технічними властивостями. Фасадний профнастил незамінний для комбінування при утепленні і облицюванні будівель. Наприклад, як додатковий будматеріал можна використовувати PS панелі.

 

Проект внешнего фасада из стенового профнастила фото.

Профнастил можна укладати горизонтально і вертикально. Монтаж стінового матеріалу здійснюється без використання гідробар’єру. Щоб підвищити захисні властивості досить правильно вибрати утеплювач – гідроізоляційну плівку.

Перед тим як купити металопрофіль для стін познайомтеся з його особливостями та основними характеристиками і тільки потім оформляйте замовлення.

Паркани з профлиста, їх особливості

Допоможемо вибрати і доставимо профлист для облаштування парканів. Можливий великий вибір кольорової гами та конструкцій. Простий монтаж легких конструкцій дозволяє самостійно встановити паркан з профнастилу або інше огорожу.

 

Фото использования профнастила для возведение забора.

Головна перевага такого паркану:

   

 • Невелика вага.
 •  

 • Можливість підібрати конструкцію за кольором і формою.
 •  

 • Відмінні водозахисні властивості.
 •  

 • Монтаж парканів можливий в будь-який час року.
 •  

 • Ціна профнастилу для забору залежить від товщини і якості прокату.
 •  

 • Є великий досвід роботи з огорожами різних конструкцій. Допоможемо підібрати листи з урахуванням ваших побажань.

Залиште запит заявку на сайті «ТОВ Систем Інвест-2015» і купити профнастил для забору з доставкою в регіони.

Пристрій внутрішніх перегородок з профлиста

Профільований лист може використовуватися як легкий матеріал для внутрішніх перегородок і використовується при зведенні швидко монтованих споруд на основі ЛСТК. Профнастил з перфорованого металу знижує рівень шуму всередині житлових і заводських приміщень, використовується для внутрішньої шумоізоляції при капітальному будівництві приватних будинків, котеджів, виробничих будівель.


Фото использования профнастила для внутреней облицовки

Щоб розрахуватися потрібної кількості профлиста для будівництва, зв’яжіться з нашими менеджерами та уточніть деталі. Допоможемо розрахувати необхідну кількість листового профілю і узгодимо вартість.

Телефонуйте, готові обговорити деталі.