Проект реконструкції молочного комплексу в Житомирській області

Молоко – безперечно один з продуктів, який присутній в раціоні практично кожної української родини.

Однак ситуація по даному продукту в Україні не втішна: за 10 місяців 2019 р. в Україні виробили 8,4 млн т. молока, що на 3,6%, або 313 тис. т. менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Більшість існуючих підприємств продовжує працювати на старій виробничій базі, що залишилася з часів Радянського Союзу, що в умовах сучасних реалій не завжди відповідає високим вимогам НАССР, ДСТУ 4161-2003, ДСТУ ISO 22000:2007 і т.п.

Незважаючи на дедалі гірші статистичні дані по виробництву молока і поголів’ям великої рогатої худоби в Україні (див. нижче Довідка ), в Україна є підприємства і фахівці, які продовжують трудиться і розвивати даний напрямок.

Довідка. Станом на 1 вересня 2019 року в Україні зменшилася поголів’я великої рогатої худоби (ВРХ), включаючи корів, а також свиней, овець і кіз в порівнянні з аналогічною датою 2018 го. При цьому кількість домашніх птахів збільшилася.

Це випливає з даних, оприлюднених прес-службою Державної служби статистики.

Поголів’я великої рогатої худоби скоротилося до 3,67 млн голів (-4,6%), в тому числі корів – до 1,91 млн голів (-4,6%).

За термін своєї експлуатації, 30-40, а іноді і 50-60лет (!) дані споруди морально і фізично застаріли, і не можуть забезпечувати ті сучасні вимоги, які висуваються в нинішніх реаліях.

Компанія «Систем Інвест 2015», вдячна своїм давнім партнерам (компанії «Ерідон-Буд»), яка запросила нас в проект реконструкції молочного комплексу в Житомирській області.

Завдання стояло з одного боку проста, але дуже цікава: забезпечити оптимальне поєднання «ціни і якості» покрівельних сендвіч-панелей для проекту, з урахуванням роботи конструкцій в агресивному середовищі тваринницького приміщення. Адже для комфортного утримання тварин необхідно, конструкція тваринницького комплексу повинна забезпечувати якісну вентиляцію всередині будівлі і враховувати технологію утримання.

Ну, і як це часто водиться в будівництві – все це необхідно було виконати в максимально стислі терміни!!! 😉

Інженерно-технічний відділ компанії «Систем Інвест -2015 »запропонував оптимальний варіант розкладки покрівельних сендвіч-панелей по довжині ската покрівлі, який на даному проекті становить понад 16,0м.

Дане технічне рішення дозволило максимально використовувати автомобільний транспорт та знизити логістичні витрати на доставку продукції на об’єкт і кінцеву вартість сендвіч-панелей для Замовника.

Система замку покрівельних сендвіч-панелей компанії «Систем Інвест-2015» «стоячий фалец», дозволила монтажної бригаді виконувати укладку сендвіч-панелей в середньому близько 300 м2 / зміна і оперативно закрити покрівлю споруди від зовнішніх опадів і приступити до внутрішніх робіт.

А технічне рішення з гребеневим ліхтарем – не тільки функціонально і практично, а й підкреслило спорудження в цілому.

Впевнені, що дана покрівля прослужить десятки років і спільними зусиллями нам вдасться якісно перетворити агропідприємства України в кращу сторону, а вони зі свого боку, порадують всіх нас якісною продукцією в супермаркетах і магазинах України.