Несучий профнастил

Всім відомо, що несуча здатність профнастилу – головний показник оцінки його якості. Де можна купити профнастил несучий в Києві?

З 2015 року наша компанія є прямим постачальником стінових, покрівельних, несучих будматеріалів провідних виробників. Пропонуємо через сайт замовити і купити несе профлист в Києві з доставкою по Україні. В асортименті представлені такі види несучих профнастилов марок Т57, Т92, а також листи Т128, Т150, Т160 польського виробництва, німецького, австрійського.

Високі показники несучої здатності запропонованого нами профлиста безпосередньо залежать від:

  1. Використання сталевих листів, що мають товщину до 1,5 мм.
  2. У виробництві застосовується метод холодного прокату, що поліпшує показники жорсткості профілювання, що важливо для збільшення прольотів.

Несучий профнастил використовується для облаштування фасадів, в якості несучої поверхні при будівництві житлових і промислових будівель.

Використовується профнастил для перекриття, причому його міцності в кілька разів вище, ніж інших покрівельних матеріалів.

Це незамінний будматеріал для будівництва сільськогосподарських ангарів, промислових складських навісів, логістичних об’єктів, гаражів.

У продажу є модифікації листів з максимальною довжиною від 9 м. І до 13, 6 м, з різною товщиною листа, що допомагає швидкому монтажу несучого профнастилу. Багато хто вважає це економічно вигідно, так як за короткий термін можна покрити великі площі покрівлі житлових і промислових будівель.

Пропонуємо купити несе профлист відмінної якості. Для цього вам необхідно зателефонувати або оформити онлайн-заявку на сайті або зв’язатися з менеджером компанії, який уточнить наявність потрібної кількості покрівельного профнастилу на складах компанії.

Фото несущий профнастил

Щоб правильно підібрати і купити несе профлист в Києві з доставкою в регіони, вам необхідно правильно підібрати профіль профільованого листа, товщину, обов’язково врахувати можливі навантаження, ширину опор і підібрати систему прольотів. Наші фахівці готові вас проконсультувати. Чекаємо дзвінка.