Наші роботи

Наші роботи

Гармонійне поєднання дизайн-ідей компанії "NOVUS" і їх реалізація від "Систем Інвест 2015». Вийшло - красиво!

Проект виробничо-офісної будівлі (БМЗ) в Київській області, с. Тарасівка, успішно реалізований ТОВ "Систем Інвест 2015».

Компанія «Систем Інвест-2015» перша в Київ впровадила використання тришарових сендвіч-панелей з мінераловатного утеплювача «Rockwool».

Сендвіч-панелі - є зручним і універсальним конструктивним складовим, що відрізняється високою міцністю, теплостійкістю, а також довговічністю і можливістю швидкого монтажу сучасних будівель.

Сендвіч-панелі з мінероватним утеплювачем «Rockwool» забезпечують високу якість теплоізоляції будівлі і, з точки зору енергетичної ефективності, перевершують за показниками багато будівельних матеріалів, в тому числі цегла і газобетон. Утеплювач «Rockwool» володіє високою теплоізоляційною здатністю, значною стійкістю до дії високих температур, а також стійкістю до дії органічних речовин.

Основні переваги нанести утеплювача:

• висока тепло- і звукоізоляційні здатність

• екологічна чистий матеріал,

• хімічна стійкість,

• низький інтерес до заселення утеплювача гризунами,

• негорючість.

Між собою панелі з'єднуються за допомогою спеціального замка, який надійно фіксує панелі і перешкоджає проникненню вологи всередину сендвіч-панелі.

Даний проект виконаний для розширення магазину «Епіцентр» по Кришталевій.

Серед широкого вибору будівельних технологій одним із самих бюджетних, швидких і дієвих монтажів є монтаж сендвіч-панелей. Демонструє хороший матеріал, який використовується при будівництві каркасних споруд і оновленні фасадів.

Встановлення сендвіч-панелей - це складний процес, який слід доручити тільки професіоналам, які знають матеріал і дотримуватись будівельним правил установки. Непрофесійний метод установки не забезпечує бажаних результатів, тому слід замовляти будівництво і обробку швидкомонтованих будівель тільки у висококваліфікованих фахівців, якими є співробітники компанії ТОВ «Систем Інвест 2015. Звернувшись до нас, ви можете не турбуватись, адже в короткий час ви отримаєте відмінний результат високоякісної і надійної роботи професіоналів.

Переваги використання сендвіч-панелей в монтажі:

• Висока швидкість виконання робіт (300-500 кв.м. / зміна однієї бригади);

• Невеликі витрати на будівництво;

• Висока якість матеріалів;

• Великий вибір кольорів і покриттів;

• Тепло і звукоізоляційні;

• Швидкість установки;

• Можливість проведення будівельно-монтажних в будь-яку погоду, в будь-який час року.

Компанія ТОВ «Систем Інвест-2015» здійснила проектування, виробництво поставку сендвіч-панелі для будівництва будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр» в Миколаєві.

Сендвіч панелі використовують для зведення зовнішніх стін і внутрішніх перегородок будівлі. Площа яких складає 2100 м.кв.

Покрівельні сендвіч панелі застосовані для влаштування покрівлі будівель. Площа покрівельних сендвіч панелей становить 1500 м.кв.

Технологія монтажу, основні етапи:

Перший етап: доставка, розвантаження і зберігання сендвіч панелей;

Розвантаження і розміщення продукції виконується на рівному майданчику (на будмайданчику рідко, коли є). Розвантаження сендвіч-панелей відбувається з використанням розвантажувальної техніки. Між пачками панелей розміщуються дерев'яні або пінопластові розпорки, великого розміру. Це запобігає від пошкодження верхні листи сендвіч-панелей.

Другий етап: монтаж;

Підняття панелей відбувається за допомогою вантажопідйомної техніки, подальша установка виконується за допомогою захоплення для сендвіч-панелей. Цей спосіб максимально захищає поверхню сендвіч-панелей від пошкоджень.

Третій етап: підбір і використання кріплення під виробів;

У вигляді кріплень використовують самосвердні металовироби, забезпечені EPDM-ущільнювачем. Даний ущільнювач необхідний, щоб запобігти попаданню дощової води, снігу, пилу і бруду всередину сендвіч-панелей.

Четвертий етап: монтаж стінових і покрівельних огорож;

Монтажу відбувається в кілька дій. Перше, це подача виробу до місця кріплення. Для цього використовують струбцини або вакуумний захоплення.

П'ятий етап: обробка декоративними елементами.

Завершальним в процесі складання і монтажу, є кріпленням декоративних та оздоблювальних елементів. Частіше за все для кріплення декоративних елементів використовують заклепки. Після закінчення робіт з панелей акуратно знімається захисна плівка, яка наклеєна на їх поверхню. Після цього очищаємо панель від пилу і бруду.

Зроблено для компанії ТОВ «БАУМА», Адміністративно-складська будівля.

Коректний монтаж - це визначальний фактор, який визначає довговічність будівлі.

При вертикальній збірці стінові панелі зводяться з кутка в куток. Будь-який спосіб забезпечує міцність замком - немає різниці «горизонтальний» або «вертикальний». Для утеплення стиків можна використовувати мінеральну вату. При використанні цієї збірки сендвіч-панелі фіксуються саморізами по прогонах стінових конструкцій. При монтажі слід придавити її до основи, щоб не зробити дефект покриття, після цього упевнитися за рівнем.

Замки фіксуються, як правило на 3 -2 мм. Торцевий стик панелей ми закриваємо за підтримки ізоляційного матеріалу.

Основний процес збирання:

1. Установка конструкції.

2. Ущільнюються з'єднання мінватою. Ущільнення виконуємо за допомогою самоклеючої стрічки.

3. Установка стін починається від цоколя або від кута, в середину замку прокладається гермобутіловий герметик.

4. Встановлення покрівлі проводиться від картіза до конька, сендвіч-панелі стикаються «внахлест». Від укладання першої покрівельної панелі залежить правильність складання всієї покрівлі.

5. Завершує процес: монтаж вікон і дверей.