Матеріали для ізоляції

Пропонуємо матеріали для ізоляції виробничих, промислових, торгових, і житлових будинків і споруд вітчизняного та імпортного виробництва, від перевірених постачальників. У нас ви можете купити звукоізоляцію, гідроізоляцію для реалізації ваших проектів, незамінну при новому будівництві та реконструкцій різних складнощів.

Запропоновані на сайті ізоляційні матеріали діляться на наступні типи:

  • Теплоізоляційні – високопористі вироби, середньої щільності і мають низькі показники теплопровідності. Використовуються для проведення ізоляції, в тому числі систем опалення, підлог, стін. З їх допомогою 2-3 і більше разів скорочуються теплові втрати, ефективніше витрачається паливо, збільшується рівень комфорту. За своїми фізичними властивостями вони можуть бути жорсткими, сипучими, волокнистими. Випускаються рулонами, бурової формі, можуть бути одиничними.
  • Шумоізоляційні – матеріали, використовувані в будь-яких приміщеннях. Перешкоджають проникненню звуку. Розміщуються між поверхами виробничих, а також житлових будинків, між перегородками, використовується для ізоляції стелі і т.д.
  • Гідроізоляція – рулонні матеріали, що мають підвищені водозахисні властивості, захищають будівельні, інші конструкції від впливу рідин різного складу, в тому числі грунтових, вод першого водоносного горизонту. Такі матеріали гарантія довгострокової експлуатації житлових будівель, перешкоджають проникненню вологи в підвали, використовується для ізоляції конструкцій фундаментів. Для захисту горищних приміщень використовується спецматеріал – пароізоляційна плівка.
  • Що відображають матеріали. Це спеціальні утеплювачі, які мають відображають властивості. Найчастіше на ній є тонкий шар фольги, що затримує тепло.

В асортименті також є вітроізоляція, універсальні зразки для захисту будівельних, комунікаційних конструкцій від глибокого і поверхневого проникнення води і пара – гідро-пароізоляція.

Основні вимоги до ізоляції

Вибираючи матеріали, обов’язково враховуйте сферу використання, вибираючи оптимальний вид ізоляції. Це можуть бути органічні звукоізоляційні матеріали, наприклад, поропласти або мінеральні, неорганічні, наприклад, скловата або кам’яна вата, змішані типи ізоляції.

Використовуючи надійну ізоляцію можна в кілька разів скоротити витрати на будівельні матеріали, електроенергію, зменшити витрати на потовщення стін, дахів.

Не варто покладатися, що звукоізоляційні матеріали створять 100% звуковий бар’єр, в той же час вони гарантують поглинання більшої частини шуму, що виходить ззовні.

Не має значення, який матеріал використовується в реалізації вашого проекту – зателефонуйте і ми підберемо ізоляцію виходячи з ваших вимог.