ЛСТК профілі

 

ЛСТК – універсальний матеріал, що дозволяє виробляти профілі будь-яких розмірів (максимальна довжина становить 13 600 мм і обмежена можливість транспортування).

Виробництво ЛСТК здійснюється з використанням сучасних матеріалів і технологічного обладнання.

Якщо ви раніше використовували куточки, швелера або двутаври, то повинні розуміти, що використання оцинкованого ЛСТК профілю набагато вигідніше, так як:

  1. Не треба проводити звичні для використання інших профілів, зварювальні та інші роботи на об’єкті.
  2. Монтажна перфорація проводиться в заводських умовах, відповідно до креслень КМД.
  3. Готові профілі не вимагають додаткового фарбування і грунтовки.
  4. Мають велику сферу використання за рахунок застосування спеціальний спарених перетинів.

Конструкція з профілю і сам будинок з ЛСТК в 2-3 рази легше, ніж прокат, виготовлений з чорного металу. Це дозволяє зменшити вагу конструкції, споруджувати неглибокі фундаменти. Також вам немає необхідності використовувати спеціальну вантажопідйомну техніку, в кілька разів збільшується швидкість монтажу прогонів з ЛСТК профілів.

фото изготовление лстк-профилей

Щоб замовити ЛСТК профілі, вам необхідно розрахувати їх потрібну кількість. Ціна ЛСТК профілю буде залежати від конкретної марки профілю, його товщини і розмірів бічних полиць.

Профілі мають високу несучу здатність. Вони повсюдно використовуються як покрівельні прогони, стінові. Можуть використовуватися як несучі каркасні і кроквяні балки. Будівельні компанії застосовують їх як елемент для облицювання при утепленні фасадів одно- і багатоповерхових будівель, в конструкціях огорож і парканів і т.д.

Щоб купити ЛСТК в Києві з доставкою в регіони України вам необхідно вийти з нами на зв’язок. Підберемо потрібний матеріал в необхідній кількості. Пропонуємо найнижчі ціни на ЛСТК профіль в Україні, так як працюємо тільки з прямими постачальниками, компаніями, що мають досвід роботи з цим типом конструкцій.

Наша пропозиція для тих, хто хоче поліпшити характеристики міцності будови, зменшити вагу будівлі за рахунок використання сучасних ЛСТК профілів. Чи готові відповісти на ваші питання, провести розрахунок вартості, оформити замовлення і здійснити доставку. Телефонуйте, готові вже зараз обговорити деталі співпраці.